close
Головна » Каталог »

Компанія Colefax & Fowler була заснована у 1938 році в Англії.  Зараз вона виробляє вишукані і розкішні колекції шпалер і декоративних тканин в аристократичному англійському стилі, які завжди залишаються актуальними і затребуваними.
Асортимент Colefax & Fowler створений на основі англійських традицій оформлення і добротності. Велика колекція шпалер доповнюється витонченими аксесуарами та мальовничими тканинами для гардин та штор і іншими матеріалами для декорування будинку чи квартири.
До складу компанії Colefax & Fowler входять такі бренди, як Larsen, Manuel Canovas, Jane Churchill, тому асортимент фірми просто колосальний. З тканинами і шпалерами Colefax & Fowler ви отримаєте неймовірні можливості в дизайні інтер'єру.
У тканинах бренду відмінно поєднуються високоякісні натуральні матеріали, інноваційні технології і вишуканий дизайн. Тканини для штор, оббивні матеріали і дизайнерські шпалери Colefax & Fowler з кожним роком привертають увагу все більшої кількості дизайнерів інтер'єрів.
У нових колекціях тканин Colefax & Fowler представлені полотна з зображенням різних рослин, вишукані вишиті малюнки, плетені матеріали, оксамит, шовк і інші. Щороку компанія доповнює свої колекції декоративних тканин шпалерами-компаньйонами, які сама виробляє. Шпалери-компаньйони Colefax & Fowler підходять до декоративних тканин і створені в одному стилі, тому вони гармонійно поєднуються.
Переглянути весь асортимент тканин і шпалер Colefax & Fowler можна на офіційному сайті виробника. А купити шпалери і тканини Colefax & Fowler можна, відвідавши наш шоурум в Києві або замовивши на сайті, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.