close
Головна » Каталог »

Англійська компанія Prestigious Textiles з 1988 року створює інтер'єрний текстиль, даруючи натхнення дизайнерам і декораторам.
Prestigious Textiles виробляє тканини для оббивки меблів, штор, подушок і інших текстильних виробів. Продукція бренду відрізняється високою якістю плетіння, довговічністю і зносостійкістю. Компанія використовує найсучасніші технології текстильного виробництва і різні методи декорування тканин – від традиційного друку до вишивки і аплікацій для дорогих матеріалів. У колекціях бренду часто зустрічаються природні відтінки і фактури, які надають інтер'єрам м'якість і затишок традиційної британської садиби.
Різноманітність текстур, концепцій і стилістичних рішень – до того ж всі колекції Prestigious Textiles представлені в різних дизайнах і відтінках, щоб ви могли підібрати найвдаліше рішення для оформлення інтер'єру.
Переглянути всі колекції бренду ви можете на офіційній сторінці компанії. А замовити інтер'єрні тканини Prestigious Textiles з доставкою по всій Україні завжди можна на сайті Novyi Prostir. Вибирайте і надихайтеся!