close
Головна » Каталог »

Компанія Holland & Sherry була заснована у 1836 році. Спочатку вона лише продавала вовняні і шовкові тканини. Але у 1900 році компанія активно розширюється і починає експортувати тканини в інші країни (представництва в Росії, Франції, США). Після багатьох років успішної праці вони придбали майже 20 компаній, що займалися торгівлею тканинами з вовни.
Нові колекції тканин Holland & Sherry представлені ​​комбінаціями з розчесаної вовни овець і рідкісних натуральних волокон. Також компанія виробляє тканини для костюмів, ініціальні тканини, костюми ручної роботи і має колекції золотих ґудзиків.
Для виробництва костюмних тканин Holland & Sherry використовують вовняну пряжу, пух кашмірських кіз і інші унікальні волокна. Тому вони славляться еластичністю, м'якістю, незминаємістю та зносостійкістю. Ініціальні тканини Holland & Sherry виробляються з вовни овець з додаванням волокон кашеміру, а також широкої палітри ниток для ініціальної написи. Також компанія займається пошиттям костюмів і виготовленням ґудзиків повністю ручної роботи.
Купити декоративні тканини Holland & Sherry можна відвідавши наш шоурум в Києві або замовити, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Доставка по всій території України.