close
Головна » Каталог »

Компанія Thibaut була відкрита у 1886 році в Америці. Спочатку вона займалася лише роздрібною торгівлею. В процесі розвитку компанія Thibaut почала випускати шпалери, тканини і оздоблювальні матеріали і стала найбільшим американським виробником настінних покриттів. Шпалери Thibaut прикрашали Білий дім і житло цілого ряду відомих людей. Користуючись при виготовленні тільки сучасними технологіями, компанія виробляє модні шпалери, які викликають інтерес багатьох дизайнерів інтер'єрів.
Компанія виробляє паперові та бамбукові шпалери, які покриваються спеціальним напиленням вінілу і великою кількістю шарів фарби, що створює цей ефект товщини і відчуття масивних вінілових полотен. Шпалери Thibaut прикрасять будь-які стіни і наповнять інтер'єр легкістю і спокоєм.
Компанія Thibaut ретельно ставиться до своєї продукції, наприклад, для виготовлення тканин ескізи спочатку промальовуються вручну. Поступово в компанії Thibaut збільшилася кількість оббивних тканин, настінних покриттів, тканин з вишивками і шотландських мережив. Американські тканини Thibaut мають високу якість і неперевершений дизайн з широким стильовим асортиментом. З компанією Thibaut співпрацює бренд Anna French, який створює дизайни тканин і надихає дизайнерів компанії. Щорічно американська компанія Thibaut представляє по шість колекцій тканин і шпалер. А з недавніх пір компанія Thibaut почала виробляти і м'які меблі.
Американські тканини і шпалери Thibaut відмінно поєднуються між собою і гармонійно виглядають в інтер'єрі. З продукцією Thibaut ваша оселя перетвориться, стане затишною та комфортною. Переглянути весь асортимент декоративних тканин, дизайнерських шпалер та іншої продукції Thibaut можна на офіційному сайті виробника. Купити декоративні тканини і шпалери Thibaut можна, відвідавши наш шоурум в Києві або зв'язавшись з менеджером по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.