close
Головна » Каталог »

У 1991 році була створена компанія Chivasso, яка займалася виробництвом інтер'єрних тканин. Протягом перших п'яти років свого існування вона завоювала визнання у всьому світі. Показ продукції на виставці текстилю у Франкфурті приніс їй світову популярність. Голландські тканини Chivasso виділяються насиченістю кольору, тематичними орнаментами і фактурами.
Сьогодні торгова марка Chivasso входить до складу корпорації Jab і є найпродуктивнішою серед виробників текстилю. У великій різноманітності представлені тканини для штор Chivasso, що дозволяє оформляти інтер'єри в будь-якому стилі і створювати комфортну атмосферу.
Колекції для штор Chivasso складаються з оксамиту, шовку, шкіри та інших різноманітних тканин з великим діапазоном кольорів і орнаментів. Голландські тканини Chivasso завжди в тренді і задають моду у виробництві текстилю.
Переглянути весь асортимент бренду можна на офіційному сайті виробника. А на нашому сайті ви можете купити тканини Chivasso з швидкою доставкою по всій Україні.