close
Головна » Каталог »

Іспанська текстильна компанія Lizzo була заснована в 2001 році і на сьогодні досягла великих успіхів на світовому ринку текстильного виробництва. Фірма Lizzo входить в число кращих і найвідоміших виробників шпалер і декоративних тканин в світі. Компанія Lizzo має на меті створювати декор інтер'єрів в природному стилі, тому використовує тільки екологічно чисту сировину найвищої якості.
Компанія вже зараз має неперевершений стиль, але постійно вдосконалюється і розвивається. Кожна колекція шпалер Lizzo особлива, вона вражає уяву ексклюзивними візерунками та орнаментами. Створена колекція завжди залишається ефектною і чарівною, в якому б стилі вона не була. Брендові шпалери Lizzo мають різноманітну колірну палітру, яка вдало підкреслить стиль і красу вашого інтер'єру.
Для виробництва декоративних тканин для оббивки меблів і штор іспанська фірма Lizzo використовує сировину найкращої якості, при цьому залишає середні ціни, чим задовольняє потреби покупців і дизайнерів інтер'єру. Фабрика виділяється на міжнародному ринку витонченістю стилістики, відмінними комбінаціями кольорів і фактур, а також гармонійним поєднанням класичних і нових напрямків. Іспанські тканини Lizzo мають унікальну стилістику, багату різноманітними текстурами і палітрою. Іспанські тканини і шпалери Lizzo відмінно доповнюють один одного і формують гармонійний інтер'єр, надаючи йому індивідуальності.
Кожна лінійка декоративних тканин і стильних дизайнерських шпалер Lizzo особлива і не схожа на попередню, чим приваблює дизайнерів інтер'єру по всьому світу.
Переглянути весь асортимент декоративних тканин, дизайнерських шпалер і решти продукції Lizzo можна на офіційному сайті виробника. Далі ви можете купити тканини і шпалери Lizzo у нашому шоурумі в Києві або замовити їх, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.