close
Головна » Каталог »

У 2010 році у Великобританії була заснована компанія Zinc Textile, яка стала відомим постачальником тканин для штор. Продукція Zinc Textile виготовляється з високоякісної сировини і має різні текстури, що і дозволило за такий короткий час стати відомими і затребуваними в багатьох країнах. У виробництві англійських тканин Zinc Textile використовують натуральні матеріали (вовна, бавовна, льон) з додаванням поліестеру і віскози.
Компанія входить до складу відомого концерну Romo Group і виробляє оригінальні тканини, надихаючись стилем 70-х років. Продукція Zinc Textile відрізняється високою якістю, міцністю і практичністю в експлуатації. Дизайнерські тканини Zinc Textile можна використовувати не тільки для пошиття штор, але і для повного дизайну інтер'єру приміщень в одному стилі.
Переглянути весь асортимент продукції можна на офіційному сайті виробника. Купити декоративні тканини Zinc Textile можна, відвідавши наш шоурум в Києві або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка по Києву і всій території України.