close
Головна » Каталог »

У 1954 році подружжя Вульф заснувало компанію ADOGardinenwerke, яка почала виробляти тканини. Німецькі тканини ADO були настільки естетичні, оригінальні та якісні, що дуже швидко завоювали увагу всієї Європи. У 1979 році маленька компанія переросла у велику корпорацію і збільшила кількість покупців, відкривши філію в США.
ADO International славиться високою якістю і оригінальним дизайном продукції. Два рази на рік ADO International випускає нові колекції тканин, які проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва.
Німецькі тканини ADO мають ряд характеристик, які відрізняють їх серед інших. Серед них зносостійкість (не вигоряють при попаданні прямих сонячних променів і несприйнятливі до перепадів температур) і довговічність. Кожна колекція тканин ADO неповторна, але стабільним залишається їх якість, розмаїття малюнків та орнаментів, а також особливість розкрою.
Переглянути весь асортимент німецьких тканин ADO можна на сайті виробника. Купити декоративні тканини ADO можна, відвідавши наш шоурум в Києві або замовивши на нашому сайті. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.