close
Головна » Каталог »

Компанія Loris Zanca була заснована у 1970 році в Італії. Її назвали на честь засновника, дуже талановитого дизайнера з виробництва тканин для оббивки меблів. Компанія виробляла оббивні тканини і доставляла їх виробникам меблів по всій Італії. Сьогодні компанія Loris Zanca пропонує покупцям не тільки оббивні тканини, але і інший текстиль для дизайну інтер'єру, зокрема тканини для штор.
Італійські тканини Loris Zanca дуже відомі і затребувані у всьому світі. Компанія Loris Zanca поєднує сучасні технології та старовинні методики італійських ткачів, завдяки чому і досягла світового визнання. У виробництві тканин Loris Zanca використовують тільки високоякісну сировину (парча, оксамит, бавовна та інші).
Італійські тканини Loris Zanca часто використовують для відновлення старовинних будівель, а також оформлення шикарних апартаментів і відомих готелів. Переглянути весь асортимент продукції бренду можна на сайті виробника.
Купити тканини і декоративні аксесуари Loris Zanca можна в нашому шоурумі в Києві або на нашому сайті, зв'язавшись з менеджером по телефону. Швидка та якісна доставка по Києву і всій території України.