close
Головна » Каталог »

У 2015 році на виставці Paris Deco Off була представлена ​​торгова марка Marco Polo. Вона входить до складу італійської компанії Loris Zanca і виробляє високоякісний текстиль для оформлення інтер'єру. В асортименті тканин Marco Polo помітні відбитки італійської текстильної епохи початку минулого століття (оксамит, шовк і інші). На тканинах зображені малюнки різних розмірів, виткані з оксамиту насичених яскравих кольорів.
Так як італійський бренд Marco Polo був названий на честь відомого мандрівника, то і всі колекції тканин надихаються культурною спадщиною різних країн світу. Переглядаючи колекції тканин Marco Polo, ми немов подорожуємо до французьких та італійських класичних інтер'єрів минулого століття.
Італійські тканини Marco Polo мають не тільки оригінальний дизайн і різні фактури, але і відмінну цінову політику. До натуральних волокон додаються волокна віскози, поліестеру і інші, що робить тканини довговічними і зручними в експлуатації.
Ознайомитися з усім асортиментом ви можете на сайті виробника. А купити італійські декоративні тканини Marco Polo можна, відвідавши наш шоурум в Києві або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Доставка по Києву та всій Україні.