close
Головна » Каталог »

Назва компанії Dedar – це скорочення від Design Di Arredamento. Італійська компанія Dedar була створена в 1976 році Ніколою Фабріціо і його дружиною для випуску шпалер, декоративних тканин і інших настінних покриттів.
Зараз компанія працює з багатьма країнами (Росія, США, Франція, Дубай) і відома у понад 53 країнах світу. У Dedar величезний каталог шпалер, крім того він доповнюється декоративними тканинами для повноцінного дизайнерського оформлення інтер'єру. Дизайнери фірми впевнені, що вони створюють шедеври, а не лише шпалери.
Сучасні нанотехнології і винятковий смак дизайнерів дозволяють виробляти унікальні настінні покриття. Шпалери Dedar легко клеються і практичні у використанні, а також не сприйнятливі до вогню, тому що їх виготовляють з вогнетривких матеріалів. Головна відмінність італійських шпалер Dedar у виняткових комбінаціях кольорів і яскравих незвичайних антитезах.
Італійська текстильна фабрика Dedar відома оригінальністю дизайну і натуральними матеріалами, які застосовуються для створення колекцій декоративних тканин. У сучасних колекціях тканин переважають полотна з шовку і льону. Всі тканини Dedar відрізняються вишуканим оформленням. Компанія постійно представляє тканини на міжнародних виставках, а в 2002 році декоративна тканина Brio перемогла в категорії «Найкраща тканина року» і отримала премію Elle Decor.
Завдяки нанотехнологіям та постійним дослідженням в оформленні інтер'єрів компанія знайшла свій стиль у створенні декоративних тканин і дизайнерських ексклюзивних шпалер. За допомогою декоративних тканин для штор і стильних шпалер Dedar можна створити затишок будь-якому приміщенні, а також оформити його в будь-якій стилістиці. Переглянути весь асортимент тканин і шпалер Dedar можна на офіційному сайті виробника.
Ви можете купити декоративні тканини і ексклюзивні шпалери Dedar у нашому шоурумі в Києві або замовити їх, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка всіх замовлень по Києву і всій території України.