close
Головна » Каталог »

Компанія Pepe Penalver була заснована у 1964 році в Іспанії. Зараз вона займається виробництвом текстилю для оформлення інтер'єрів і займає провідне місце серед текстильних виробників Іспанії. Компанія входить в концерн Grupo Alhambra і виробляє оббивні тканини і тканини для штор і портьєр.
Елітні іспанські тканини Pepe Penalver виробляються тільки з високоякісної сировини, зокрема шовку, льону, бавовни. А за допомогою прикрас, блискучих ниток і вишивки створюється незвичайний об'ємний ефект. Широка палітра кольорів і різноманітність фактур іспанських тканин Pepe Penalver дозволяє оформляти приміщення в будь-якому стилі. Компанія має великий архів дизайнерських тканин, який поповнюється з кожним роком.
У новаторських колекціях Pepe Penalver поєднуються класична основа торгової марки, оригінальні орнаменти, різноманітність кольору і фактур.
Ознайомитися з усім асортиментом ви можете на сайті виробника. А купити італійські декоративні тканини Pepe Penalver можна, відвідавши наш шоурум в Києві або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Доставка по Києву та всій Україні.