close
Головна » Каталог »

Іспанська фірма Comersan Fabrics була заснована в 1969 році і стала найбільшим текстильним брендом в Іспанії. Сьогодні компанія дуже відома в світі і затребувана в більш ніж 80 країнах.
У виробництві тканин Comersan компанія використовує тільки інноваційні технології і роботу самих висококваліфікованих фахівців. Компанія Comersan Fabrics виробляє тканини для оббивки меблів, постільної білизни, штор та інших текстильних виробів, а також займається розробкою проектів з виготовлення та дистрибуцією тканин по всьому світу.
Іспанські тканини для штор Comersan виділяються оригінальними орнаментами і різноманітністю колірної палітри. Вони відмінно підходять для оформлення сучасного дизайну інтер'єру. Тканини Comersan ідеальні для виробництва римських штор. У колекцію іспанських тканин Comersan також входять вуличні тканини з водовідштовхувальним ефектом та не сприйнятливі до бруду.
Переглянути весь асортимент тканин Comersan можна на офіційному сайті виробника. Купити декоративні тканини Comersan можна, відвідавши шоурум Novyi Prostir в Києві або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка по Києву і всій території України.