close
Головна » Каталог »

Французький бренд Manuel Canovas входить до складу англійської компанії Colefax & Fowler. У 1963 році в Парижі була заснована торгова марка Manuel Canovas, яку назвали в честь засновника бренду Мануеля Кановаса.
Фірма Manuel Canovas виробляє дизайнерські настінні покриття, інтер'єрні тканини, створює декоративні свічки і пахощі, які відмінно доповнюють один одного при оформленні витончених інтер'єрів. Шпалери Manuel Canovas відрізняються від інших брендів розкішним поєднанням кольорів, різноманітністю текстур і дизайнів. Ультрасучасні технології дозволяють створювати шпалери з класичним французьким стилем, але з додаванням сучасних штрихів. Також ці інновації дозволили виробляти об'ємні текстури шпалер. Тому продукція бренду завжди викликає сильний, незабутній і хвилюючий ефект.
Компанія Manuel Canovas займається виробництвом оббивних та шторних тканин, постільної білизни, декоративних свічок, пахощів. В усіх тканинах бренду відзначається високоякісна техніка нанесення малюнка, неповторні дизайнерські рішення і якісне передавання малюнків і забарвлень.
На фабриці Manuel Canovas працюють висококваліфіковані професіонали, які загострюють увагу на складі та властивостях матеріалів, віддаючи перевагу природним текстильним волокнам. Основною особливістю французьких тканин і шпалер Manuel Canovas є унікальні візерунки і зображення, які створюються на спеціальних друкованих верстатах. Французькі тканини і ексклюзивні дизайнерські шпалери Manuel Canovas застосовують при дизайні інтер'єру в будь-яких стилях.
Переглянути весь асортимент продукції Manuel Canovas можна на офіційному сайті виробника. А купити декоративні тканини і шпалери Manuel Canovas можна, відвідавши наш шоурум в Києві або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.