close
Головна » Каталог »

Англійські шпалери Osborne & Little відображають перебіг англійської моди. Компанія Osborne & Little створює соковиті і зухвалі колекції шпалер і декоративних тканин, що поєднують в собі сучасну елегантність і розкіш. Завдяки інноваційним технологіям бренд виробляє шпалери і декоративні тканини, відомі на весь світ. Компанія має представництва по всій Європі, а також філію відкрито в США.
Унікальні малюнки, оригінальні геометричні абстракції, досліди з фактурою і забарвленням заворожують дизайнерів по всьому світу. Бренд Osborne & Little прославився незвичайною інтерпретацією традиційних британських дизайнів в зовсім несподіваному голографічному втіленні.
Компанія була заснована ще у 1968 році, і по сьогодні розвивається і вдосконалюється. У компанії крім бренду Osborne & Little представлені ще два бренди – Lorca і Nina Campbell. Виробництво шпалер проходить тільки вручну, тобто працівники компанії наносять на паперову основу дерев'яними трафаретами дизайн майбутніх шпалер.
Англійська компанія Osborne & Little створює унікальні комбінації з різних матеріалів (бавовна, шовк, льон і інші) і оригінальним дизайном (геометричні малюнки, квіткові візерунки та інші). Також бренд виробляє багатий асортимент однотонних тканин, які створюються у великій колірній гамі. Англійські шпалери і тканини Osborne & Little дуже оригінальні і незвичайні. До того ж вони відмінно поєднуються між собою та допомагають дизайнерам легко створювати дивовижні, гармонійні інтер'єри.
Переглянути весь асортимент продукції Osborne & Little можна на офіційному сайті виробника. Далі зробіть замовлення на сайті www.novyiprostir.com або завітайте до нашого шоуруму у Києві. Швидка доставка замовлень по Києву і всіх регіонах України.