close
Головна » Каталог »

Компанія Froca була заснована в 1967 році і за цей час стала провідним виробником інтер'єрних тканин в Іспанії. Дотримуючись кращих традицій ткацтва, технологи компанії постійно впроваджують нові технології та розробки. Вся продукція проходить сувору систему контролю – тести на стирання, стійкість, стійкість до світла та інші. Це гарантія високої якості і довговічності інтер'єрних тканин Froca. Продукція бренду проста і зручна у догляді. Більшість тканин легко очищається теплою водою.
Ще одна ключова особливість бренду – екологічність. Компанія використовує в роботі натуральні матеріали і чисті технології, прагнучи зберегти ресурси планети.
У колекціях Froca представлені тканини для оформлення вікон, меблів і декору. Гладкі, набивні, з візерунками і принтами, вогнетривкі. Широкий вибір кольорів від класичних до самих екстравагантних дозволяє підібрати оформлення для будь-якого інтер'єру.
Повний каталог продукції представлений на офіційному сайті виробника. А купити інтер'єрні тканини Froca завжди можна в Novyi Prostir. Приємного вибору!