close
Головна » Каталог »

Фабрика Houles була заснована у 1928 році у Франції. Вона відома своїми вишуканими декоративними тканинами і додатковими аксесуарами для оформлення інтер'єрів.
У виробництві декоративних французьких тканин Houles використовують шовкові, набивні і бавовняні тканини. Декоративні аксесуари (шнури, бахрома, канти та інші), що виробляє фабрика, завоювали перше місце на європейському ринку текстилю та декоративних виробів. Французькі тканини і декоративні вироби Houles підкреслюють всі переваги інтер'єру і надають йому витончену глибину.
Також фабрика Houles виробляє декоративні карнизи в різних стилях і дизайні. Тканини і фурнітура для штор допоможуть завершити загальну концепцію текстильного оформлення інтер'єру. Переглянути весь асортимент продукції від французької фабрики Houles можна на офіційному сайті виробника.
Ви можете купити декоративні тканини і ексклюзивні шпалери Houles у нашому шоурумі в Києві або замовити їх, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка всіх замовлень по Києву і всій території України.