close
Головна » Каталог »

У 1940 році в Італії була заснована компанія Erre Erre, яка займалася виготовленням тканин для штор і гардин. Перші десять років компанія завойовувала довіру на ринку Італії, а потім відбулося розширення, і фірма почала постачати продукцію в інші країни. Вийшовши на світовий рівень компанія зарекомендувала себе як надійна фірма, що виробляє тільки високоякісну продукцію.
Італійські тканини Erre Erre створюють елегантність і витонченість в оформленні інтер'єру в будь-якому приміщенні. Під час роботи над тканинами Erre Erre дизайнери вміло і гармонійно поєднують сучасні інноваційні технології та спадщину італійського виробництва на ткацьких верстатах.
Компанія Erre Erre виробляє тканини для штор і для оббивки меблів і займає одне з провідних місць серед виробників в Європі.
З тканинами Erre Erre ваш будинок стане теплим і сонячним! Переглянути весь асортимент компанії можна на офіційному сайті виробника. А щоб купити тканини Erre Erre, відвідайте наш шоурум в Києві або замовляйте їх на нашому сайті з швидкою доставкою по всій Україні.