close
Головна » Каталог »

У 1902 році у Великобританії була заснована сімейна компанія Romo Group, яка займалася виробництвом інтер'єрних тканин. Сьогодні англійська компанія Romo Group відома на весь світ і займає перше місце в розробці та маркетингу оригінальних дизайнерських меблів, шпалер, тканин для оббивки, тканин для штор, а також різноманітних аксесуарів для декору інтер'єру.
Англійська компанія Romo Group виділяється на світовому ринку вишуканістю, елегантністю та складною кольоровою гамою колекцій. Продукція Romo випускається в 70 країнах світу. Компанія Romo Group має філії в багатьох країнах (Чехія, Швеція, Іспанія, Польща, Португалія, Франція, Італія, Данія, Норвегія, Австрія і Бельгія), а також велику кількість дистриб'юторів по всьому світу. Компанія вважається міжнародною торговою маркою оригінальних товарів для будинку.
Переглянути весь асортимент продукції можна на офіційному сайті виробника. А купити декоративні тканини Romo можна, відвідавши наш шоурум в Києві або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка по Києву і всій території України.