close
Головна » Каталог »

У 1999 році в Іспанії була заснована сімейна компанія Santa Amalia, яка займалася виробництвом тканин і меблів. Поступово фірма зосередилася на виробництві та торгівлі високоякісними тканинами для задоволення запитів найвибагливіших клієнтів. Сьогодні текстильна компанія Santa Amalia продає тканини по всій Іспанії і більш ніж в 20 країнах світу.
У колекції Santa Amalia входять тканини для штор, тканини для оббивки меблів і постільна білизна. Компанія випускає нові колекції тканин кожні 3-4 місяці. Сьогодні компанія Santa Amalia має великий асортимент різноманітних тканин і фактур (гладкі, з візерунками і однотонні тюлі та штори), а також багату кольорову палітру кожної тканини. Ще компанія займається виробництвом спеціальних, вуличних і вогнестійких тканин.
Переглянути весь асортимент продукції можна на офіційному сайті виробника. А купити декоративні тканини Santa Amalia можна у нашому шоурум в Києві або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка по Києву і всій території України.