close
Головна » Каталог »

Італійські тканини Alessandro Bini виробляються в Тоскані. Саме природа цього міста надихнула засновника бренду на створення надзвичайно красивої і високоякісної продукції. Тканини виготовляються з натуральних матеріалів, зокрема льону та оксамиту і використовуються для оббивки меблів, виготовлення штор, постільної білизни та декору.
Тканини Alessandro Bini дуже оригінальні, якісні, а також стійкі до вогню і тому безпечні. Компанія використовує інноваційні технології і звичайні традиційні способи, завдяки чому торгова марка і стала настільки затребуваною і популярною в світі.
Італійські тканини Alessandro Bini – це гарантія унікальності і витонченості ваших меблів або ж інших предметів інтер'єру. Продукція бренду проходить перевірку якості на всіх етапах виробництва.
Переглянути асортимент тканин можна на сайті виробника. Купити декоративні тканини Alessandro Bini можна у нашому шоурумі в Києві або, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.