close
Головна » Каталог »

У 1841 році в Німеччині була відкрита невелика фабрика Hesslein, яка займалася виробництвом декоративних тканин. Згодом фабрика почала виробляти килими і шпалери під торговою маркою Sahco. Постійно працюючи над збільшенням і поліпшенням виробництва, фабрика Hesslein почала створювати колекції, що об'єднували шпалери Sahco, декоративні тканини та інші аксесуари. Фабрика постійно розвивалася і вдосконалювалася, і вже в середині ХХ століття вона збільшила виробництво і відкрила філії в Бельгії, Франції, Італії та Англії.
Сьогодні компанія займає одне з провідних місць в світі по виробництву шпалер і декоративних тканин високої якості. Інноваційні технології і широка мережа представництв зробили бренд Sahco популярним у всьому світі. Шпалери і декоративні тканини Sahco відрізняються високою якістю, довговічністю, використанням натуральних матеріалів і застосуванням технологій набивань, вишивки і тиснення. Зі шпалерами та декоративними тканинами Sahco ваш будинок перетвориться і буде дихати комфортом і затишком.
Більшу частину дизайнів тканин Sahco розробляє власна творча студія компанії. Компанія Sahco працює спільно з відомими на весь світ дизайнерами, набуваючи нові стилі, дизайни і ідеї в оформленні інтер'єру. Співпрацюючи з відомим німецьким дизайнером Ульфом Моріцем, компанія Sahco збільшила асортимент оригінальних декоративних тканин від дизайнераі розробила різні варіанти дизайну інтер'єрів з використанням своєї продукції (килими, шпалери, штори та аксесуари). Союз з відомим американським дизайнером Лорі Вайцнер додав колекціям компанії романтизму і жіночності, гармонійно поєднуючи традиційні і сучасні тенденції з витонченим флористичним дизайном.
Переглянути повний асортимент декоративних тканин, дизайнерських шпалер і решти продукції Sahco можна на офіційному сайті виробника. А купити тканини і шпалери Sahco ви можете у шоурумі Novyi Prostir в Києві або на нашому сайті. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.