close
Головна » Каталог »

Camengo – це елітні інтер'єрні тканини для штор і декору інтер'єру. Продукція французького бренду втілює любов до свободи, краси і кольору. Щоб зробити інтер'єри живими й неповторними, дизайнери розфарбовують класичні малюнки та візерунки яскравими фарбами. Серед улюблених відтінків бренду – рожевий, жовтий, зелений.
На створення колекцій дизайнерів Camengo надихає краса природи і мистецтва. Внаслідок цієї роботи народжуються неймовірні візерунки, орнаменти і фарби, втілені в благородних тканинах. Яскрава чарівність свіжих квітів, ніжні акварельні мотиви, переливчасті райдужні відтінки. Це тканини для тих, хто закоханий в колір і не боїться проявляти свою індивідуальність.
Вся продукція компанії відрізняється високою якістю, зносостійкістю і екологічністю. Один з напрямків роботи бренду – дитячі інтер'єрні тканини. Яскраві, соковиті і життєрадісні, вони стануть відмінним доповненням будь-якої дитячої кімнати.
Весь асортимент продукції представлений на офіційному порталі компанії. А замовити тканини Camengo з доставкою по Україні ви завжди можете на нашому сайті. Вибирайте!