close
Головна » Каталог »

Марка Elitis була створена лише 25 років тому у Франції, але за цей час вона стала відомою на весь світ. Сьогодні фабрика Elitis найвідоміша в Європі серед виробників декоративних тканин, дизайнерських шпалер і оригінальних настінних покриттів.
Французькі шпалери Elitis відрізняються добротними матеріалами та унікальним дизайном. Фабрика Elitis використовує специфічний метод тиснення на вінілових шпалерах, надаючи їм абсолютно незвичайного виду (імітація шкіри крокодила, кінського хутра та інші). Асортимент французьких шпалер створений як зі звичайних матеріалів (папір, вініл, флізелін) так і з досить екзотичних (шкіра, пір'я, рослинні волокна, кінське волосся та інших).
Шпалери Elitis досить сучасні й і в той же час відрізняються екстравагантним дизайном. Компанія використовує тематики різних культур, зокрема африканської та американської). Шпалери Elitis виготовляються з екологічно чистих матеріалів. Вони добре пропускають повітря, не сприйнятливі до сонячних променів, пилу і вологи.
Фахівці фабрики Elitis люблять проводити сміливі експерименти, унаслідок чого колекції тканин завжди нестандартні, цікаві і пригортають увагу. Фабрика пропонує величезний асортимент декоративних, порт'єрних і оббивних тканин, які доповнюють шпалери Elitis і допомагають створити сучасний інтер'єр зі смаком витонченості та шику.
Багата колірна гамма і різноманітність фактур дозволяють фабриці Elitis виробляти текстиль для втілення будь-яких дизайнерських ідей. Для виробництва тканин Elitis компанія використовує вишивку, різні фактури, набивні малюнки, що надає їм неперевершеного французького шарму.
Фабрика Elitis використовує новітні лазерні технології для створення витонченого мережива. Також дизайнери використовують латекс, шкіру, прикрашають тканини візерунками, орнаментами і аплікаціями. У виробництві тканин Elitis застосовуються синтетичні волокна, які покращують їхні властивості, роблять тканини більш еластичними і міцними.
Спеціальний шар захищає шпалери і тканини Elitis від впливу світла, вологи і вигорання. Переглянути весь асортимент тканин і шпалер Elitis можна на офіційному сайті виробника.
Купити декоративні тканини і ексклюзивні шпалери Elitis можна у нашому шоурумі в Києві або замовити на сайті Novyi Prostir, зв'язавшись з менеджером по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.