close
Головна » Каталог »

У 1977 році в Іспанії, у місті Аліканте була заснована компанія-виробник інтер'єрних тканин Alhambra International. Іспанські тканини Alhambra дуже якісні і ефектні, тому відразу ж стали популярні і затребувані в більш ніж 100 країнах.
Унікальність дизайну тканин Alhambra полягає в поєднанні естетичної спадщини провінції і сучасних тенденцій. Бездоганна якість продукції підтверджується європейськими сертифікатами і нагородами. Серед них є сертифікати, які підтверджують екологічність і безпеку тканин, а також дбайливе ставлення виробника до зовнішнього середовища.
Компанія Alhambra International випускає елітні декоративні тканини для штор і меблів з різноманітним забарвленням і орнаментом для оформлення приміщень в будь-якому стилі. Вишукані іспанські тканини Alhambra підкреслять індивідуальність вашого інтер'єру.
Переглянути весь асортимент бренду можна на сайті виробника. Щоб купити декоративні тканини Alhambra, завітайте до нашого шоуруму в Києві або подзвоніть нашому менеджеру по телефону. Швидка доставка по Києву і всій території України.