close
Головна » Каталог »

Німецька торгова марка Gardisette з виробництва декоративних тканин була заснована у 1952 році. Бренд Gardisette швидко став популярним і на сьогоднішній день він належить до компанії Jab Anstoetz.
Німецька фабрика Gardisette виробляє модні, мальовничі та естетичні декоративні тканини. Продукція бренду виділяється вишуканістю, елегантністю та простотою оформлення. Фабрика випускає декоративні тканини Gardisette, які завжди залишаються в тренді і відповідають всім вимогам споживачів.
Німецькі тканини Gardisette допоможуть створити затишок і комфорт і індивідуальність в будинку. Розробники фабрики акцентують особливу увагу на розробці фактур і візерунків. Тканини Gardisette передають легкість, невагомість, барвистість забарвлення і химерність візерунків. Gardisette випускає тканини для штор, гардин, оббивки меблів і інших деталей декору.
Всі колекції тканин бренду можна подивитися на сайті виробника. А купити інтер'єрні тканини Gardisette завжди можна в Novyi Prostir. Швидка доставка всіх замовлень по Києву і всій території України. Приємного вибору!