close
Головна » Каталог »

Німецька компанія Saum & Viebahn вже понад століття виготовляє дизайнерські тканини для оббивки меблів, тканини для виготовлення портьєр і декору інтер'єра. Завдяки оригінальним дизайнам і інноваційним методикам підприємство Saum & Viebahn займає одне з провідних місць на світовому ринку виробництва тканин.
Продукція бренду відрізняється високою якістю, неперевершеним дизайном, стійкістю до сонячних променів, вогню та механічних пошкоджень, а також довговічністю і простотою в догляді.
Saum & Viebahn має величезний асортимент продукції, призначених для оформлення інтер'єрів приміщень, зокрема карнизи для штор, римські і японські штори, ламелі та плісе. Всю продукцію підприємство Saum виробляє завдяки інноваційним технологіям (лазерні, оптичні та 3D-технології).
Німецькі тканини Saum & Viebahn відмінно підходять для оформлення як житлових приміщень, так і громадських приміщень (готелі, яхти, офіси та інші). Німецьке підприємство Saum & Viebahn представляє нові колекції три рази на рік.
Переглянути весь асортимент продукції можна на офіційному сайті виробника. А купити декоративні тканини Saum & Viebahn можна, відвідавши наш шоурум в Києві або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка по Києву і всій території України.