close
Головна » Каталог »

Англійська компанія Blendworth з 1921 року виробляє інтер'єрні тканини для штор, меблевої оббивки і постільну білизну. Фахівці бренду вміло поєднують традиційні британські мотиви з оригінальним сучасним дизайном.
Новітні технології плетіння забезпечують високу міцність і зносостійкість продукції. При створенні колекцій використовуються тільки натуральні тканини чудової якості, зокрема шовк, льон, бавовна, вельвет. Це екологічно чистий текстиль, абсолютно безпечний для здоров'я.
Кожна колекція – окрема історія, яка закладає основу для наступної. Ключова риса бренду – яскравий індивідуальний стиль, який простежується у всій продукції. Дизайнери Blendworth уважно слідкують за трендами, але зберігають оригінальний дизайн. Однотонні тканини всіляких відтінків, яскраві принти і унікальна ручна вишивка – в колекціях бренду знайдеться текстиль на будь-який смак.
Продукція Blendworth вважається однією з кращих в Європі і успішно продається більш ніж в 40 країнах світу. На офіційній сторінці компанії можна ознайомитися з усіма колекціями. А купити інтер'єрні тканини Blendworth в Україні ви завжди можете на нашому сайті або в шоурумі Novyi Prostir.