close
Головна » Каталог »

Компанія з виробництва текстилю  Guell Lamadrid була заснована у 1973 році в Барселоні. Компанія постійно розвивалася і вдосконалювалася, щоб досягти першого місця серед найбільших текстильних підприємств в Європі. У кожній колекції тканин Guell Lamadrid можна розглянути кілька напрямків, кожен з яких є самодостатньою лінійкою тканин.
Іспанські тканини Guell Lamadrid мають різноманітні фактури та дизайни. В колекціях бренду часто можна зустріти полотна з геометричними малюнками або зображення міських вулиць.
Іспанські тканини Guell Lamadrid можна використовувати для інтер'єру будь-якої кімнати і в будь-якому стилі, будь то їдальня або дитяча кімната. Серед усього асортименту Guell Lamadrid підібрати тканини зможе навіть людина з найвишуканішим смаком. Переглянути весь асортимент тканин Guell Lamadrid можна на сайті виробника.
Купити декоративні тканини Guell Lamadrid можна у нашому шоурумі в Києві або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Ми здійснюємо доставку тканин по Києву і всій території України.