close
Головна » Каталог »

Компанію Designers Guild створила Тріша  Ґілд (1970 рік) в Англії. Designers Guild створює і виробляє тканини, шпалери та інші деталі для оформлення інтер'єру. Компанія представляє різноманітний асортимент елітних шпалер, надихаючись класичними зразками мистецтва, від мальовничих традицій Сходу до архітектури Італії.
Це різноманітні паперові шпалери з геометричними і квітковими малюнками, які відмінно підходять, як для спальні, так і для кабінету або вітальні. Колекції елітних шпалер Designers Guild завжди неординарні і легко впізнаються в усьому світі, адже вони містять в собі комбінацію творчості та інноваційних технологій.
Дизайнери компанії Designers Guild розробляють тканини високої якості, створюють різноманітність вишуканих малюнків і орнаментів різних світових культур.
Сьогодні у колекціях тканин для штор і оббивної тканини Designers Guild налічують більш ніж 5 тисяч моделей і більше ніж 4 тисячі різновидів унікальних дизайнерських шпалер. У колекціях Designers Guild використовується різноманітний дизайн (геометричні малюнки, рослинні зображення, смужки і інше) і різні фактури (набивні, шовкові і оксамитові тканини). З 2008 року до складу компанії входить ще один відомий бренд Royal Collection.
Англійські тканини Designers Guild мають різний дизайн і фактури і можуть застосовуватися для оформлення інтер'єру в будь-якому приміщенні і навіть в громадських закладах. Тканини і шпалери Designers Guild відмінно поєднуються між собою і виглядають дуже гармонійно. Переглянути весь асортимент тканин і шпалер Designers Guild можна на офіційному сайті виробника.
Ви можете купити декоративні тканини і ексклюзивні шпалери Designers Guild у нашому шоурумі в Києві або замовити їх, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка всіх замовлень по Києву і всій території України.