close
Головна » Каталог »

Спочатку англійська компанія Sanderson була створена для продажу оздоблювальних матеріалів з інших країн, але через кілька років засновник компанії відкрив виробництво з виготовлення паперових шпалер і залишив колишню назву. Компанії Sanderson почали належати відомі бренди (Heffer, Essex і інші). Вся продукція Sanderson виробляється в Англії. А купити шпалери, тканини та інші товари бренду можна по всьому світу.
Шпалери Sanderson настільки популярні, що свого часу вони прикрашали стіни королівського двору. Сьогодні компанія Sanderson випускає не тільки шпалери з різною текстурою, але і різноманітні текстильні вироби, ексклюзивну постільну білизну та фарби. Всі вироби Sanderson досі виготовляються за традиційними старовинними методами, зокрема шпалери виробляються ручним нанесенням малюнка на полотно за допомогою спеціальної методики.
Перша колекція декоративних тканин Sanderson дуже сподобалася фахівцям текстильної галузі та стала затребуваною у покупців. Партнерство Sanderson з іншими брендами додало в архів компанії велику кількість дизайнів і дерев'яні блоки ручної роботи, за допомогою яких вони дотепер відтворюють на тканинах оригінальні орнаменти і малюнки з попередніх століть. Англійські тканини для інтер'єру і штор Sanderson виробляються у різних фактурах і дизайнах, але покупцям найбільше полюбилися тканини з флористичними композиціями. Тканини Sanderson виробляються тільки з натуральних волокон (бавовна та інші), вони екологічні і підходять для оформлення інтер'єру в будь-якому приміщенні.
Англійські шпалери і декоративні тканини Sanderson відмінно поєднуються між собою і створюють повну гармонію в будь-якому інтер'єрі. Переглянути весь асортимент декоративних тканин, дизайнерських шпалер Sanderson можна на офіційному сайті виробника. Купити декоративні тканини і шпалери Sanderson можна, відвідавши шоурум Novyi Prostir в Києві або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.