close
Головна » Каталог »

Сімейна компанія «Kasmir Fabrics & Furnishings», що займалася виробництвом інтер'єрних тканин, була відкрита у 1963 році в США. Сьогодні компанія Kasmir – це всесвітньо відома корпорація, яка має багато салонів по всій території США.
Компанія виробляє тканини для штор та оббивки меблів, матеріали для пошиття постільної білизни, а також спеціальні тканини, які більш зносостійкі і не сприйнятливі до вогню.
Головний принцип компанії – виробляти найкращу продукцію та надавати якісний сервіс для всіх клієнтів. Американські тканини Kasmir виробляються з якісних волокон і незвичайних ниток і матеріалів.
Компанія уважно стежить за новими інтер'єрними тенденціями  і постійно створює оригінальні колекції, які підходять для оформлення приміщення в будь-якій стилістиці. При виготовленні тканин дизайнери Kasmir використовують різноманітні вишивки та інші прикраси, що дозволяє створювати оригінальну продукцію.
Переглянути весь асортимент можна на офіційному сайті виробника. А щоб купити декоративні тканини Kasmir, завітайте до нашого шоуруму в Києві або замовляйте їх на нашому сайті зі швидкою доставкою по всій території України.