close
Головна » Каталог »

Англійська компанія Harlequin входить до складу концерну Walker Greenbank і займається виробництвом шпалер і тканин з 2004 року. Бренд Harlequin популярний і затребуваний в усіх країнах світу завдяки якості і естетичній досконалості продукції.
Фірма Harlequin постійно модернізує та покращує якість виробництва, використовуючи новітні технології, методики і фірмовий дизайн. В шпалерах та тканинах бренду поєднуються традиційний англійський стиль і сучасні нововведення. Вся продукція Harlequin виготовляється з натуральної сировини, завдяки чому займає гідне місце серед кращих виробників шпалер.
Тканини для оббивки меблів і штор від Harlequin вражають вишуканим дизайном, високою якістю і екологічністю. Дизайнери компанії постійно експериментують з малюнками і забарвленням, випускаючи колекції як в пастельних тонах, так і в яскравих насичених відтінках.
Колекції декоративних тканин Harlequin добре гармонують зі шпалерами торгової марки, і разом вони створюють гармонійні інтер'єри. Англійські тканини і шпалери Harlequin переважно застосовуються для оформлення громадських і комерційних приміщень. Покупцями даного бренду зазвичай є великі фірми і комерційні заклади. Фабрика Harlequin відрізняється від інших виробників тим, що виготовляє тільки паперові шпалери. Завдяки великій колірній палітрі, різноманітним малюнкам і фактурам дизайнери компанії з'єднують стилі і тренди, створюючи неперевершені декоративні тканини і ексклюзивні шпалери Harlequin. Переглянути весь асортимент продукції можна на офіційному сайті виробника.
Купити тканини і шпалери Harlequin можна, відвідавши наш шоурум в Києві. Також ви можете замовити їх на сайті Novyi Prostir, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. А ми швидко доставим замовлення по Києву і всій території України.