close
Головна » Каталог »

Англійська торгова марка Kandola вже більше 40 років виробляє декоративні тканини і шпалери. Компанія постійно удосконалює виробництво – впроваджує інноваційні технології, розробляє нові дизайни та поліпшує якість, щоб з кожною колекцією вражати споживачів і дизайнерів інтер'єрів.
Запуск колекції First Love (2008 рік) справив фурор в світі дизайну. У цій колекції були представлені шпалери і декоративні тканини з кристалами Swarovski та ультрасучасним текстилем, зокрема оксамитом.
Фірма Kandola продовжує розвиватися і розробляти новаторські дизайни, такі, як вишивка по шовку кристалами Swarovski, нова методика різання тканин для подальшого нанесення на шпалери та інші. Інноваційні розробки та творчий підхід створює нові тенденції в індустрії дизайну. Тканини, шпалери та інші аксесуари Kandola добре гармонують між собою і створюють стильний інтер'єр.
Компанія успішно поєднує методики традиційного ткацького мистецтва з нанотехнологіями, внаслідок чого може випускати неповторні колекції декоративних тканин і шпалер. Серед тканин Kandola дуже часто можна зустріти квіткові мотиви (бутони, різьблені листя, яскраві квіти і рослинні орнаменти), це одна з характерних рис компанії. Kandola займається не тільки виробництвом настінних покриттів і декоративних тканин, але також і виготовленням оригінальних вишивок і кристалів.
Переглянути весь асортимент декоративних тканин, дизайнерських шпалер і решти продукції Kandola можна на офіційному сайті виробника. Купити декоративні тканини Kandola можна у нашому шоурумі в Києві або замовити їх, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.