close
Головна » Каталог »

Фабрика Zimmer + Rohde була відкрита в 1899 році у Франкфурті та займалася виробництвом оригінальних шпалер для дизайну інтер'єрів. Сьогодні німецька торгова марка Zimmer + Rohde випускає розмаїття шпалер з унікальними текстурами, витонченою палітрою кольорів і різними орнаментами, зокрема імітацією будматеріалів. Високоякісні матеріали та вживання крупинок дорогоцінних металів (золото, срібло) і перламутру дають можливість виготовляти розкішний і модний дизайн інтер'єру для будь-яких приміщень.
Німецькі шпалери Zimmer + Rohde доповнюються великим зібранням текстилю, що виробляється з різних матеріалів (шовк, оксамит з використанням технологій вишивки, набивання та тиснення). Сьогодні фабрика Zimmer + Rohde найбільш визнана серед компаній-виробників шпалер в Німеччині.
На фабриці працюють фахівці, які пишаються великим досвідом і дотримуються вікових стандартів по виготовленню ексклюзивних шпалер. До основних характеристик шпалер Zimmer + Rohde відносяться їх міцність, екологічність і довговічність експлуатації. Продукція Zimmer + Rohde проходять багаторівневу перевірку і має відповідні сертифікати.
Компанія Zimmer + Rohde має широкий асортимент тканин з різними малюнками і фактурами, які зібрані до одного каталогу. Бренд займає важливе місце на текстильному ринку Європи. В асортименті Zimmer + Rohde є тканини для оббивки меблів, портьєрні тканини, а також дизайнерські тканини для виготовлення тюлю та штор. Вони мають багату кольорову палітру і велику різноманітність малюнків, орнаментів та стилістичних напрямків.
Переглянути повний асортимент продукції Zimmer + Rohde можна на офіційному сайті виробника. А купити тканини і шпалери Zimmer + Rohde ви можете у шоурумі Novyi Prostir в Києві або на нашому сайті. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.