close
Головна » Каталог »

Італійський бренд Inkiostro Bianco займається виробництвом шпалер з унікальним дизайном для будь-яких поверхонь. Фабрика Inkiostro Bianco має запатентоване фіброволокно Eq Decor. Воно дуже міцне, негорюче і вологостійке. Завдяки патенту на фіброволокно італійська фабрика Inkiostro Bianco виготовляє унікальні покриття для різних поверхонь (стін, стель, паркету) і приміщень (громадських приміщень, приватних будинків та інших).
Колекції італійських шпалер Inkiostro Bianco мають різні стилістичні напрямки (етнічні орнаменти, геометричні малюнки, абстракції і інші). Високоякісні шпалери Inkiostro Bianco підходять для інтер'єру в будь-якому стилі, бо робляться для кожного клієнта індивідуально. Будь-який покупець може підібрати для себе шпалери Inkiostro Bianco у каталозі або замовити малюнок спеціально для свого будинку або квартири.
Шпалери Inkiostro Bianco виробляються із екологічно чистих матеріалів. Вони водостійкі, міцні та зносостійкі. Переглянути весь асортимент продукції Inkiostro Bianco можна на офіційному сайті виробника. Далі ви можете купити шпалери Inkiostro Bianco у нашому шоурумі в Києві або замовити їх, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.