close
Головна » Каталог »

York Wallcoverings – це найстаріша фабрика Америки, яка займається випуском дизайнерських шпалер для різних приміщень і стилів інтер'єру. Настінні покриття York виробляються за допомогою інноваційних технологій і сучасних технік, тому вони дуже міцні, якісні та безпечні.
Різноманітність американських шпалер York вражає уяву. Вони виготовляються на п'яти унікальних верстатах для друку за різними методиками. У колекціях шпалер York виділяються паперові шпалери з імітацією шовку, оксамиту, а також з додаванням прикрас з намистин і кристалів.
Компанія York Wallcoverings займає одне з провідних місць на сучасному ринку настінних покриттів за кількістю виробленої продукції в Америці. Головною особливістю шпалер York є висока якість і величезний асортимент, орієнтований на всі верстви населення.
Зайдіть на сайт виробника і перегляньте весь асортимент шпалер York. Якщо вам сподобалися якісь шпалери York, тоді приходьте в наш шоурум в Києві або замовляйте на нашому сайті. Ми швидко і якісно доставимо ваше замовлення по всій території України.