close
Головна » Каталог »

Понад 50 років американська компанія Ralph Lauren вражає споживачів виробництвом високоякісних стильних шпалер і декоративних тканин. Зараз Ralph Lauren співпрацює з англійською компанією Designers Guild.
Уміння поєднувати непоєднуване, при цьому створюючи витончений інтер'єр, виділяє продукцію Ralph Lauren серед інших. Шпалери та декоративні тканини бренду відмінно гармонують, таким чином їх можна комбінувати і створювати нестандартне бачення інтер'єру.
В асортименті елітних американських шпалер Ralph Lauren є настінні покриття для будь-якої кімнати. Вражає уяву різноманітність кольорової палітри і малюнків. Весь асортимент шпалер Ralph Lauren виробляється на паперовій і флізеліновій основі, що дуже спрощує наклеювання та збільшує термін експлуатації. Всі шпалери проходять багаторівневий контроль якості.
Англійські тканини Ralph Lauren захоплюють дизайнерів високою якістю і глибиною кольорової палітри. Кожна колекція декоративних тканин втілює різні смислові ідеї та емоції. Особливостями тканин Ralph Lauren є свій особливий стиль, ідеї кожної колекції, вірне поєднання фактур і колірної гами і, звичайно ж, висока якість. Весь асортимент тканин можна розділити на 4 напрямки по стилістиці:
  • Country Estate;
  • City;
  • Coast;
  • Country Retreat.
Американські тканини і шпалери Ralph Lauren відмінно поєднуються між собою і створюють гармонійний дизайн інтер'єру, надаючи йому шарму та краси. Переглянути весь асортимент декоративних тканин та дизайнерських шпалер можна на офіційному сайті виробника. А купити тканини і шпалери Ralph Lauren можна, відвідавши наш шоурум в Києві або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій Україні.