close
Головна » Каталог »

Підприємство Masureel (Бельгія) було створено Гі Мазурілем у кінці 19 століття. До його складу входять два бренди. Початковий бренд – Guy Masureel – виробляє декоративні тканини і текстильні шпалери вищого рівня для заможних покупців. А інший бренд з назвою Khroma більш доступний пересічному покупцеві.
Продукція торгової марки Khroma виготовляється з екологічної сировини і практично не поступається бренду Guy Masureel у якості та зовнішньому вигляді. Бельгійські шпалери Khroma стали відомими і затребуваними в світі завдяки майстерному поєднанню незвичайних технічних рішень, доступної ціни і високої якості. Все це сприяло заняттю брендом Khroma одного з провідних місць серед виробників шпалер.
Досягнення бренду Khroma полягає в оригінальному дизайні шпалер, в розмаїтті орнаментів і композиційних рішень, а також в різноманітності тональності і насиченості.
Перейдіть на сайт виробника, щоб переглянути всі колекції бренду Khroma. Вибравши потрібні шпалери, зробіть замовлення на нашому сайті. Швидка доставка по Києву і всій території України.