close
Головна » Каталог »

У 1797 році у Франції була відкрита фабрика Zuber, яка займалася ручним виробництвом шпалер. І досі фабрика виробляє шпалери за старовинними технологіями з використанням ручної праці.
Сам процес виготовлення шпалер досить тривалий і трудомісткий, він може займати від 6 до 8 місяців. Спочатку відбувається ручний друку на старовинних верстатах, підбір яких займає кілька тижнів. Наступний етап – це фарбування, яке проходить поступово, адже потрібно дочекатися повного просушування кожного шару. Також в даний процес входить підфарбовування вручну художниками окремих місць, які погано зафарбовані після друку.
Змішування фарб також відбувається вручну по запатентованим рідкісним формулами. Тільки після закінчення всіх цих тривалих процедур готові шпалери відправляються замовнику. Завдяки унікальності технологій і ручного розпису шпалери Zuber завжди виходять ексклюзивними і унікальними, а також вражають різноманітністю текстур і кольорової палітри.
Переглянути весь асортимент продукції бренду можна на сайті виробника. Купити шпалери Zuber можна в нашому шоурумі або замовити у нас на сайті. Швидка доставка замовлень по Києву і всій Україні.