close
Головна » Каталог »

Польські шпалери Wonderwall – це результат творчості професійних дизайнерів, натхненних кращими творами живопису, архітектури та літератури.
Шпалери Wonderwall виконуються на міцній нетканій основі німецького виробництва. Тому вони відрізняються більшою міцністю і довговічністю, ніж паперові або з тканої основою. Продукція Wonderwall:
стійка до вологи, сонячного світла і механічних пошкоджень
зручна у догляді і легко миється
не містить будь-яких потенційно шкідливих речовин, тому абсолютно безпечна для вашого здоров'я і навколишнього середовища
 має термін служби понад 10 років
Відмінні експлуатаційні якості і безпека цих шпалер дозволяють використовувати їх в кімнатах будь-якого призначення – від дитячих і спалень до ванних.
Бренд Wonderwall випускає різні колекції шпалер, зокрема і дитячі. Багате розмаїття кольорів, текстур і дизайну дозволяє підібрати вдалий варіант для будь-якого стилю інтер'єру – від класики до лофту і етнічного стилю. Шпалери відмінно комбінуються, тому ви без зусиль зможете створити унікальний інтер'єр, що виражає ваше сприйняття світу і розуміння краси.
Переглянути весь асортимент польських шпалер Wonderwall ви можете на офіційному сайті компанії. А купити продукцію Wonderwall можна в шоурумі Novyi Prostir в Києві або ж на нашому сайті з доставкою по всій Україні. Просто зателефонуйте нашим менеджерам, і ми допоможемо підібрати кращий варіант для втілення найсміливіших дизайнерських планів. Надихайтеся красою від Wonderwall!