close
Головна » Каталог »

Італійські шпалери Giardini характеризуються першокласними властивостями і асоціюються з аристократизмом та багатством. Починаючи з 1872 року і дотепер фабрика Giardini випускає високоякісну продукцію, чим і зайняла одне з провідних місць на світовому ринку.
Шпалери Giardini відрізняються оригінальністю і використанням натуральної сировини, що безпечна для використання у будь-яких житлових приміщеннях: в кухнях, вітальнях, дитячих, а також в офісах.
Основна мета компанії Giardini – виробляти унікальні дорогі шпалери, що не мають аналогів. При виробництві настінних покриттів використовуються полотна натурального походження з додаванням мармуру, шовку та інших матеріалів.
Шпалери Giardini виділяються рядом характеристик, зокрема водонепроникністю та наявністю двох шарів (перший – флізеліновий або паперовий і другий – текстильний з використанням натуральних ниток).
Щоб переглянути весь асортимент продукції і вибрати найвдаліший варіант, ви можете перейти на сайт виробника. Далі ви можете купити продукцію бренду у нашому шоурумі в Києві або замовити на нашому сайті з доставкою по всіх містах України.