close
Головна » Каталог »

Фабрика Sirpi була заснована в 1890 році в Італії. Шпалери Sirpi відрізняються добротністю, оригінальністю і витонченістю. Сьогодні продукція фабрики Sirpi сміливо займає місце в трійці лідерів на світовому ринку.
Шпалери бренду популярні в усьому світі, адже вони більш довговічні ніж бельгійська і німецька продукція. Фабрика виробляє паперові, вінілові та бамбукові шпалери. Зазвичай колекції Sirpi складаються з шпалер, які імітують тканину, штукатурку та інші будматеріали.
Основними перевагами шпалер Sirpi вважаються міцність, висока якість та особливість фактури, яка допомагає приховати нерівності стін. З шпалерами Sirpi ваш будинок стане естетичним і комфортним на довгі роки.
На сайті виробника ви можете ознайомитися з усім асортиментом шпалер і іншою продукцією фабрики Sirpi. Щороку асортимент шпалер Sirpi збільшується і поповнюється моделями з нових колекцій. Шпалерами Sirpi можна прикрасити будь-яку кімнату у вашому будинку або квартирі.
Купити шпалери Sirpi в Києві можна, відвідавши наш шоурум або просто залишивши замовлення на сайті. Ми швидко доставимо його по всій території України.