close
Головна » Каталог »

Фабрика Texam, яка займалася виробництвом настінних покриттів, була відкрита в 1981 році в Парижі. З 2011 року змінилися власники фабрики, і відповідно змінився напрям дизайну шпалер. Нові власники змогли досягти нового рівня і поліпшити якість шпалер Texam, що дозволило їм зайняти гідне місце на світовому ринку.
При створенні колекцій дизайнери надихаються красою навколишньої природи. На фабриці Texam виробляються шпалери, які продаються по всьому світу. Колекції фабрики Texam базуються на природних мотивах і сюжетах, які втілюються в життя за допомогою новітніх технологій. Дизайн шпалер Texam настільки оригінальний і унікальний, що надовго запам'ятовується і виділяється серед інших настінних покриттів.
Французькі шпалери Texam виробляються з екологічно чистої сировини, а унікальні фактури створюють відчуття комфорту і затишку в будь-якому приміщенні. За допомогою новітніх технологій фабрика Texam виробляє не тільки шпалери, але і унікальні декоративні панелі на повстяній основі.
Купити шпалери для стін в Києві можна, відвідавши інтер'єрний салон Novyi prostir. Якщо Ви знаходитесь не в Києві, тоді можна просто замовити шпалери Texam на нашому сайті. Переглянути весь асортимент продукції можна на сайті виробника. Ми доставимо ваші замовлення по всій Україні.