close
Головна » Каталог »

Італійська марка Eugenio Colombo була створена в 2000 році для виробництва текстильних шпалер з натуральної сировини. Сьогодні це підрозділ компанії Giardini Ltd, яка займається інвестуванням в міжнародні промислові і торгові організації.
Eugenio Colombo виготовляє шпалери в класичному і звичайному стилях. Шпалери бренду виробляються з різноманітної натуральної сировини – на друковану основу наноситься текстильний зовнішній шар і доповнюється дорогими нитками (бавовна, шовк і інші). Вся продукція виробляється тільки в Італії.
Продукція бренду поєднує витончений дизайн з інноваційними технологіями та рідкісною майстерністю. Кожна колекція шпалер Eugenio Colombo має оригінальний дизайн і напрямок. Так, класична колекція Pitty відрізняється очевидним тривимірним ефектом і теплими тонами, а колекція Tamara вдало поєднує модерн і класику.
Ви можете купити шпалери марки Eugenio Colombo у нашому салоні  в Києві. Також можна зробити замовлення на сайті Novyi Prostir, і ми швидко доставимо замовлений товар по всій Україні.