close
Головна » Каталог »

Шпалери бельгійського бренду Hookedonwalls допоможуть вам яскраво оформити інтер'єр вашого будинку або квартири. Весь асортимент продукції Hookedonwalls приголомшує споживачів не тільки неординарними рішеннями і новою точкою зору на створення шпалер, але і високою якістю.
Також варто відзначити, що шпалери Hookedonwalls дуже прості в наклеюванні та експлуатації. Покриття включають в себе два шари (перший – з'єднання целюлози і штучних ниток, а другий – ізоляція з полівінілу). Також шпалери цього бренду можна фарбувати, покривати восковою емаллю і штукатурити.
Шпалери Hookedonwalls дуже практичні, адже здебільшого ширина полотна майже метр, що дозволяє скоротити кількість швів. А також фабрика має власну методику маскування стиків, що дає можливість створити на стінах цілісну картину. До того ж прикрашати шпалерами Hookedonwalls можна не тільки стіни, але і стелі.
Купити бельгійські шпалери Hookedonwalls в Києві можна у шоурумі Novyi Prostir. Також ви можете замовити шпалери, які вам підійшли, на нашому сайті, і ми швидко доставимо їх в будь-яке місто України.