close
Головна » Каталог »

Італійська фірма Wall & Deco займається виробництвом фотошпалер і фотопанно для оформлення дизайнерських інтер'єрів. Настінні покриття бренду виготовляються для кожного покупця індивідуально. Фірма Wall & Deco надає кілька варіантів малюнків на основах з різними фактурами, щоб покупець міг оцінити усі варіанти і підібрати найвдаліший.
Шпалери та панно від торгової марки Wall & Deco виділяються на світовому ринку стилем і бездоганним нанесенням малюнків на полотно. У виробництві компанія використовує тільки сучасні технології, які дозволяють перетворити звичайний малюнок в тривимірну об'ємну картину, що виглядає досить реалістичною.
Компанія Wall & Deco дає можливість покупцеві самому робити вибір і вибирати не тільки основу, але і колірну палітру. Зверху на полотно наноситься шар вінілу, який робить шпалери стійкими до вигорання, пошкоджень та вологи.
Зі шпалерами Wall & Deco легко створити оригінальні і практичні дизайнерські інтер'єри для будь-яких приміщень.
Переглянути весь асортимент продукції можна на сайті виробника. Купити шпалери Wall & Deco можна в шоурумі Novyi Prostir у Києві або замовити на нашому сайті. Доставка по всій Україні.