close
Головна » Каталог »

Засновник бренду Boråstapeter, Вальдемар Андрен хотів, щоб кожен швед міг дозволити собі якісні та красиві шпалери. Це і стало місією компанії.
Шведські шпалери Boråstapeter екологічні, довговічні і зручні в експлуатації. Вони підходять для будь-яких кімнат і стилів інтер'єру. В каталозі бренду представлено безліч колекцій – це і однотонні текстильні шпалери, і полотна з традиційними шведськими візерунками і сучасними орнаментами.
Сюжети і малюнки для шпалер створюють шведські дизайнери, які надихаються історією і природою країни, а також новими тенденціями та ідеями. Для кожного нового дизайну вони підбирають відтінки і візерунки, які будуть в моді не один рік.
Компанія використовує різні способи друку, від традиційного коллаграфічного методу до шовкографії та цифрового друку. Кожен з них дає різні результати і дозволяє створити різноманітність фактур, деталізовані візерунки і багату палітру відтінків.
Виробничі потужності компанії зосереджені на власній фабриці, розташованій під містом Бурос. Тому Boråstapeter контролює високу якість на всіх етапах виробництва.
Компанія турбується про навколишнє середовище: відповідально використовує природні ресурси, мінімізує вплив на клімат і застосовує сучасні енергозберігаючі технології.
Ознайомитися з усім асортиментом продукції ви можете на офіційному сайті виробника. А, щоб купити шпалери Boråstapeter, відвідайте шоурум Novyi Prostir в Києві або замовляйте їх на нашому сайті. Приємного вибору!