close
Головна » Каталог »

Досить молода компанія Ugepa, яка вже завоювала популярність у багатьох країнах світу, займається виробництвом паперових і вінілових шпалер. Дизайнери Ugepa вміло поєднують оригінальний дизайн і витончений шарм, створюючи ексклюзивні настінні покриття.
Під час виробництва французьких шпалер Ugepa використовуються тільки сучасні технології. З їх допомогою виробляються полотна з яскравими і чіткими малюнками, які залишаються незмінними впродовж всієї експлуатації. При цьому вартість шпалер Ugepa цілком прийнятна, і купити їх може кожен бажаючий.
Французькі шпалери Ugepa відповідають екологічним стандартам, вони дуже якісні та досить стійкі до вологості, високої температури і сонячних променів. Серед колекцій Ugepa можна знайти шпалери з ефектом старовини, імітацією книжкових полиць, рамок з картинками і інші оригінальні варіанти. Шпалери Ugepa підходять для оформлення інтер'єру у вітальні, спальні, кабінеті, кухні і навіть ванній кімнаті.
Переглянути всю продукцію французької торгової марки Ugepa можна на сайті виробника. А щоб купити шпалери Ugepa, просто відвідайте наш шоурум в Києві, або замовляйте їх на нашому сайті зі швидкою доставкою по Києву і всій Україні.