close
Головна » Каталог »

Голландський бренд Kobe виробляє шпалери та текстильні вироби для оформлення інтер'єру. Бренд став відомим завдяки творчому підходу, сміливим поглядам і високоякісному обслуговуванню.
Компанія Kobe створює колекції для любителів витонченого декору, без зайвого пафосу й вигадливості. Їхні шпалери виділяються ніжністю палітри і спокійним, розміреним дизайном. Продукція Kobe зачаровує вишуканістю і наповнює інтер'єр миром і спокоєм.
Крім високих дизайнерських параметрів треба виділити відмінну якість продукції Kobe. Шпалери та декоративні тканини бренду дуже затребувані і для оформлення приватних будинків, і для організацій (готелі, ресторани та інші). На міжнародному мануфактурному ринку компанія Kobe займає гідне місце. Продукція бренду відповідає всім нормам і вимогам ЕС.
Уже тривалий час компанія Kobe реалізує тканини для оббивки меблів та штор в різні країни світу. Компанія має представництва у Німеччині, Бельгії, Англії, Туреччині і вважається найбільшим оптовим постачальником першокласних декоративних тканин і ексклюзивних шпалер для оформлення інтер'єру.
Компанія виробляє ексклюзивні шпалери Koroseal, унікальність яких полягає в екологічно чистій сировині і основі з вінілової тканини. Голландські декоративні тканини Kobe нададуть будь-якому інтер'єру елегантності, вдихнуть нове життя в старовинні меблі або стануть бездоганним фоном для аксесуарів та предметів декору. Компанія має великий асортимент однотонних тканин, які наповнять приміщення затишком і комфортом. Оббивні тканини для меблів, тканини для штор і стильні шпалери Kobe відмінно доповнюють один одного і привносять в приміщення повну гармонію.
Переглянути весь асортимент декоративних тканин, дизайнерських шпалер і решти продукції Kobe можна на офіційному сайті виробника. Далі ви можете купити шпалери Kobe у нашому шоурумі в Києві або замовити їх, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.